برق ساختمان

آیا می دانستید برق ساختمان ابزار جان بخشی به ساختمان می باشد؟

 

سیستم های حفاظتی و ایمنی ساختمان

طراحی و اجرای برق ساختمان کلی یا جرئی
عیب یابی و رفع خرابی برق ساختمان بصورت شبانه روزی
تعمیرات برق ساختمان، تلفن ساختمان و تعمیرات آیفون

 

نورپردازی

نورپردازی نمای ساختمان و شبیه سازی با نرم افزار بصورت مجازی

نورپردازی داخلی ساختمان و تزئینات با نور و شبیه سازی با نرم افزار
نورپردازی باغچه و حیاط

خدمات برق ساختمان شبانه روزی و تمام ایام هفته

ارائه خدمات با تعرفه بسیار مناسب و کیفیت خدمات بالابرق ساختمان کلی جزئی تعمیرات برق ساختمان

عیب یابی و رفع خرابی برق

نصب دوربین مداربسته و انتقال تصویر

اجرای سیستم اعلام حریق و سرقت

نصب و تعمیر آیفون صوتی و تصویری

هوشمندسازی برق ساختمان

نورپردازی داخلی و نمای ساختمان

پسیو و اکتیو شبکه ساختمان

برق ساختمان
ژنراتور
ژنراتور
ژنراتور

ژنراتور- بصورت پرتابل یا با راه اندازی خودکار

ژنراتوری که با سوخت فسیلی کار می کند در بسیاری موارد گزینه مناسبی است.ژنراتورها برای تامین برق لوازم خانگی پرمصرف با هزینه کمتر نسبت به بانک باطری، بسیار مورد توجه هستند. معایب عمده در این روش تامین و نگهداری موتور، آلایندگی موتور ژنراتور ایجاد سروصدا و هزینه سوخت آن است و دسترسی همیشگی به سوخت نیز خود باید مورد توجه قرار گیرد، چرا که در شرایط طوفان و یخبندان تامین سوخت مشکل است.

 

باطری

باطری پشتیبان به همراه ژنراتور

اضافه کردن یک ژنراتور به همراه بانک باطری به عنوان پشتیبان برق اضطراری، گزینه دیگری است، در این حالت تعداد باطری مورد نیاز و ظرفیت اینورتر کاهش می یابد این گزینه در زمان هایی که هوا ابری است مناسب است و در روزهای غیر آفتابی مشکل باطری های کم شارژ را نخواهیم داشت. استفاده از سوخت، در طول زمان قطعی برق نسبت به حالتی که تنها از ژنراتور استفاده می کنیم کاهش می یابد حتی در زمان هایی که آفتاب نمی تابد لازم است تا ژنراتور تنها چند ساعت در طول روز روشن شده و باطری ها شارژ شوند، بجای اینکه در تمام مدت 24 ساعت روشن بوده و برق مورد نیاز را تامین کند تنها با استفاده از تعداد محدودی صفحه خورشیدی می توان باطریها را شارژ کرد

تامین برق اضطراری به کمک سیستم های PV و با شبکه متصل به هم

سیستم های فتوولتاییک با باطری پشتیبان

سیستم های فتوولتاییک با شبکه متصل به هم با باطری پشتیبان می تواند به عنوان یک سیستم مستقل از شبکه جهت تامین برق بکار رود. اینورتر سریعاً در لحظه قطعی برق فعال می شود، و بصورت سریع سوییچ کرده و مانع خاموشی کامپیوتر در لحظه قطعی برق می شوند طوری که اکثر مردم متوجه قطعی برق نمی شوند زمان تامین برق نسبت به ژنراتور های خود راه انداز، بسیارکمتر است بصورتی که با استفاده از ژنراتور چندین ثانیه طول می کشد تا برق خانه تامین شود.

در این سیستم و در حالت کارکرد پشتیبانی، لازم به پرداخت هزینه سوختی نیست و با تابش نور خورشید بر صفحات خورشیدی در طول روز باطری پشتیبان شارژ می شود. البته در صورت قطعی برق در فصل زمستان تعداد روزهای آفتابی کم است و بار مصرفی زیاد سبب تخلیه سریع شارژ باطری پشتیبان می شود محدودیت اصلی این سیستم اندازه بزرگ بانک باطری و اینورتر است. در صورت بار مصرفی بزرگ، نیاز به تعداد بیشتری باطری و اینورتر با ظرفیت بالاتر و در نتیجه سیستم با هزینه بیشتر خواهد بود.