درباره ما

درباره ما

برند آرا سنسور یکی از برندهای وابسته به شرکت سهامی آرا فرین است که با هدف ارائه و توسعه خدمات کنترل و نظارت هوشمند ثبت گردید. این برند با ارائه بروزترین محصولات در زمینه کنترل هوشمند تلاش دارد که مدیریت محل کار و زندگی را برای هموطنان عزیز تسهیل نموده و ضمن کاهش نگرانی ها و اضطراب ناشی از عدم کنترل، رفت آمدهای غیر ضروری را نیز حذف کرده و رفاه را با مولفه های اطمینان، امنیت و آسایش برای ایشان به ارمغان آورد.

1ویدیو کنفرانس و ویدیو پروژکتور
تکنولوژی ویدئو پروژکتور برای ارائه پرزنتیشن در سازمانها و ادارات، پخش ویدئوهای آموزشی در مؤسسات و نمایش ویدئویی تبلیغاتی روی دیوارها و حتی پخش فیلم و ویدئوهای سرگرم کننده در خانه بسیار معمول شده است. لذا آرا سنسور با ارائه محصولات روز دنیا در حوزه ویدیو کنفرانس به تامین تقاضای مردم پاسخی شایسته داده است
2دوربین مداربسته آنالوگ و تحت شبکه(IP)
هنگامیکه در سفر هستید نیازی نیست مرتباً نگران خانه و دفتر کار خود باشید و از طریق آشنایان آنها را چک کنید! از طریق دوربین مداربسته و شبکه اینترنت متصل به آن و این امکان که در اکثر تجهیزات ذخیره سازی دوربین های مدار بسته (DVR-NVR و ...) برای شما وجود دارد میتوانید با فعالسازی Event های دستگاه ذخیره ساز ، در صورتیکه حرکتی در دوربین مشاهده گردد، سریعاً به شما ایمیل ارسال شده وعلاوه بر این ، تصاویر لحظه ای دوربین مربوطه به ایمیل شما ارسال گردد.همچنین به سادگی این امکان وجود دارد که این تصاویر را درپیام رسان تلگرام خود نیز ، بصورت آنلاین و لحظه ای دریافت نمایید .
3مدیریت هوشمند پارکینگ
هوشمندسازی پارکینگ و گاراژ با BMS اهداف کنترلی: روشنایی، فن‌های تخلیه هوا، پمپ آب مودهای کنترلی: کنترل دستی، زمانبندی، کنترل با سناریو، تنظیم شدت روشنایی،تنظیم غلظت CO2، کنترل مرکزی، سیستم اطفاء حریق، کنترل ارتباطات ( linkage control) کنترل زون‌های پارک (زیر حلقه‌ها): روشنایی مربوط به مسیرهای عبوری و فضاهای پارکینگ به ترکیب حلقه‌های ۱/۲، ۱/۳ تقسیم شده و مودهای مختلف تنظیم روشنایی می‌تواند با کنترل دستی، کنترل زمانی و یا کنترل مرکزی تحقق یابد. سیستم BMS، بدون کاستن از روشنایی مورد نیاز فضاها، بهینه‌سازی مصرف انرژی و افزایش طول عمر لامپ‌ها را تضمین کند.
4سیستم اعلام حریق و اعلام سرقت اماکن
امروزه از سیستم ها ی اعلام حریق و اعلام سرقت اماکن به طور گسترده در ساختمان ها و اماکن مسکونی و صنعتی استفاده می شود تا خسارتهای ناشی از حریق و سرقت را به حداقل برسانند و همچنین برای اطلاع دادن به ساکنین ساختمان در مواقع بروز حریق و یا سرقت از این سیستم ها استفاده میشود تا حدالامکان از تلفات جانی و مالی جلوگیری شود. آراسنسور ضمن تامین محصولات استاندارد در حوزه اعلام حریق و سرقت اماکن با ارائه سناریو های تراز اول توانسته است حداکثر ایمنی ساختمان ها را تامین نماید .
5سیستم کنترل دسترسی
سیستم کنترل تردد و دسترسی : با استفاده از این سیستم می توان کنترل تردد پرسنل به واحدها و اتاق های مختلف هر سازمان یا اداره را کنترل کرد ضمناً قابلیت محدود شدن تردد افراد به قسمت مختلف از دیگر محاسن این سیستم می باشد ، همچنین با استفاده از این سیستم می توان کنترل ورود و خروج ارباب رجوع را به قسمت های مختلف مجموعه با امکان ثبت عکس افراد در حین ورود را کنترل نمود و می توان در صورت لزوم انواع گزارشات را در قالب فایل نرم افزار و اکسل دریافت نمود. همچنین این دستگاه ها می توانند در تعداد بالا در طبقات و مراکز قرار داده شده و با نرم افزار مورد نظر مدیریت شوند ، دریافت اطلاعات شوند و ساعت و تاریخ آن نیز با سرور از طریق نرم افزار قابل تنظیم می باشد. آرا سنسور با تامین تجهیزات روز access control سعی در تامین حداکثری خواست مشتریان خود دارد.